Od 20. junija do 1. septembra smo na gledaliških počitnicah
Drage obiskovalke, dragi obiskovalci, po uspešni gledališki sezoni 2025/2026 se v Mestnem gledališču ljubljanskem odpravljamo na zaslužene poletne počitnice.
Za nami je leto polno nepozabnih gledaliških večerov in nešteto ustvarjalnih ur. Hvala, ker ste jih preživeli z nami.
Z 20. junijem se odpravljamo na zaslužene gledališke počitnice. V MGL vas ponovno vabimo 1. septembra, ko bomo tudi nadaljevali z vpisi abonmajev.
Blagajna MGL bo torej od 20. junija do 31. avgusta zaprta.