Kontakti

Mestno gledališče ljubljansko

Čopova 14
Ljubljana

Telefon: +386 1/ 425 82 22, 425 82 55, 251 70 64
Faks: +386 1/ 251 70 44
E-naslov: info@mgl.si

Prodaja vstopnic

Blagajna MGL je odprta vsak delavnik od 12. do 18. ure in uro pred predstavo.

Telefon: +386 1/ 251 08 52
E-naslov: blagajna@mgl.si

Kdo smo?

Mestno gledališče ljubljansko
Čopova 14, Ljubljana
Tel.: +386 1/ 425 82 22, 425 82 55, 251 70 64
Faks: +386 1/ 251 70 44
E-naslov: info@mgl.si

Umetniški sektor

Barbara Hieng Samobor
Direktorica in umetniški vodja MGL
Tel.: 01/ 425 71 48
E-naslov: barbara.hieng-samobor@mgl.si

Alenka Klabus Vesel
Dramaturginja in arhivarka
Tel.: +386 1/ 425 82 22
E-naslov: alenka.klabus@mgl.si

Eva Mahkovic
Dramaturginja in mednarodno sodelovanje
Tel.: +386 1/ 425 82 22
E-naslov: eva.mahkovic@mgl.si

Petra Pogorevc
Dramaturginja in urednica knjižnice MGL
Tel.: +386 1/ 425 82 22
E-naslov: petra.pogorevc@mgl.si

Ira Ratej
Dramaturginja in izobraževanje
Tel.: +386 1/ 425 82 22
E-naslov: ira.ratej@mgl.si

Maja Cerar
Lektorica
Tel.: +386 1/ 425 82 22
E-naslov: maja.cerar@mgl.si

Martin Vrtačnik
Lektor
Tel.: +386 1/ 425 82 22
E-naslov: martin.vrtacnik@mgl.si

Splošni sektor

Petra Bizjak
Direktoričina pomočnica, poslovni vodja
Tel.:: +386 1/ 251 41 88
E-naslov: petra.bizjak@mgl.si

Janez Koleša
Direktoričin pomočnik za tehnične zadeve
Tel.: +386 1/ 425 82 22
E-naslov: janez.kolesa@mgl.si

Simona Belle
Vodja službe za odnose z javnostjo in trženja
Tel.: +386 1/ 425 50 00
E-naslov: simona.belle@mgl.si

Branka Lepšina
Koordinatorka programa
Tel.: +386 1/ 251 41 67, 425 82 22
E-naslov: branka.lepsina@mgl.si

Koordinacija trženja
Tel.: +386 1/ 425 82 22
E-naslov: marketing@mgl.si

Petra Setničar
Koordinatorka obiska
Tel.: +386 1/ 425 82 22
E-naslov: petra.setnicar@mgl.si

Zdenka Močilnik
Blagajničarka in informatorka
Tel.: +386 1/ 251 08 52
E-naslov: blagajna@mgl.si

 

Mojca Višner
Oblikovalka
Tel.: +386 1/ 425 82 22
E-naslov: mojca.visner@mgl.si

Marjeta Rakita
Vodja računovodstva
Tel.: +386 1/ 425 82 22
E-naslov: marjeta.rakita@mgl.si

Helena Štrukelj
Poslovna sekretarka
Tel.: +386 1/ 425 71 48
E-naslov: helena.strukelj@mgl.si

Nada Bjelica
Kadrovik
Tel.: +386 1/ 425 71 48
E-naslov: nada.bjelica@mgl.si

Matej Sinjur 
Vodja oddelka scenske izvedbe in opreme
Tel.: +386 1/ 425 82 22
E-naslov: matej.sinjur@mgl.si